PETRING CHAT

Náš internetový obchod používá cookies, které jsou potřebné pro jeho správné fungování. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Pokud si nepřejete, aby naše webové stránky ukládaly soubory cookie do vašeho zařízení – změňte nastavení svého webového prohlížeče.

PŘIPOJ SE K NÁM!

Pracuje ve společnosti Petring Sp. z o. o. Sídlem výrobního závodu je Zielona Góra (Przylep).

Petring sp. Z o. O. je předním výrobcem PET obalů. Jsme dobře organizovaná a finančně stabilní společnost.

Práce ve společnosti, která je lídrem na trhu obalů

Již více než tucet let dodáváme obaly pro mnoho průmyslových odvětví, včetně potravinářských, kosmetických a farmaceutických výrobců. Přísné kvalitativní požadavky našich partnerů od nás vyžadují vysokou organizační kulturu a přátelské a bezpečné pracovní prostředí.

Stabilní pracovní podmínky

Zaměstnáváme vždy na základě pracovní smlouvy, za jasných a stabilních podmínek v souladu s ustanoveními pracovního práva, za solidních finančních podmínek. Mzdy jsou vypláceny pravidelně a bez prodlení. Věříme, že zaměstnanci jsou cenným aktivem společnosti a dbáme na dobré a dlouhodobé vztahy.

Moderní pracovní nástroje

Bez ohledu na pozici nabízíme nejnovější technologická řešení v oblasti strojního zařízení, systémů podpory výroby a kontroly kvality. Věříme, že díky tomu je práce rychlejší, bezpečnější a efektivnější.

Příležitosti pro rychlou propagaci

Vzhledem k dynamickému rozvoji společnosti a neustálému navyšování výroby neustále interně nabíráme na manažerské pozice. Pokud se na dané pozici osvědčíte, můžete si být jisti, že vaše úsilí bude oceněno.

ŽÁDNÁ NABÍDKA?

Aktuální pracovní nabídky naleznete níže. Pokud je prázdná, rádi byste nabírali na jinou pozici nebo máte jen nápad a myslíte si, že vám ho můžeme pomoci zrealizovat, napište nám na a.czerniec@petring.com.pl a připojte svůj životopis a pár slov od sebe ke zprávě .

AKTUÁLNÍ PRÁCE

Specjalista ds. obsługi klienta
Przycisk Rozwiń
Specjalista ds. marketingu
Przycisk Rozwiń